Forum dedykowane czworonogom
Szukam czegoś wygodnego do koszenia małego trawniczka obok domu… - Wersja do druku

+- Forum dedykowane czworonogom (http://nlplodz.com.pl)
+-- Dział: ZAINTERESOWANIA (/dzial-zainteresowania)
+--- Dział: Nasze roślinki i zwierzęta (/dzial-nasze-roslinki-i-zwierzeta)
+--- Wątek: Szukam czegoś wygodnego do koszenia małego trawniczka obok domu… (/w-szukam-czegos-wygodnego-do-koszenia-malego-trawniczka-obok-domu%E2%80%A6)

Szukam czegoś wygodnego do koszenia małego trawniczka obok domu… - Niekiepski - 02-01-2016 01:13 PM

Witam! jak wyżej, możecie mi coś ciekawego poradzić w tej kwestii?

Szukam czegoś wygodnego do koszenia małego trawniczka obok domu… - kremówka - 02-01-2016 03:52 PM

Mnie się zawsze strasznie marzyła taka kosiarka w formie traktorka, takie na stadionach na przykład mają. Ale fajnie musi być tym jeździć. Sąsiad sobie niedawno kupił taki traktorek kosiarka wygląda przekozacko i chyba skuszę się na niej przejechać, jak mi pozwoli Big Grin

Szukam czegoś wygodnego do koszenia małego trawniczka obok domu… - Niekiepski - 02-01-2016 05:27 PM

…mam mały trawnik, nie chce traktorem się tam ładować :/

Szukam czegoś wygodnego do koszenia małego trawniczka obok domu… - jastrząb - 02-01-2016 05:52 PM

Z tym traktorem to faktycznie przegiełaś, heh, choć sam bardzo lubię to coś. Ale do takiego przydomowego trawnika to bardzo fajnie sprawdza się marka Gardena w Poznaniu widziałem, że tę kosiareczkę można kupić w bardzo fajnej cenie. To jest o tyle fajne, że oni mają automatyczne kosiarki, coś jak te inteligentne odkurzacze. To samo kosi, a ty się obijasz i podziwiasz. Warunek jest jedenj, trawnik powinien być raczej równy, ale jeśli taki masz to skusiłbym się na coś takiego.

Szukam czegoś wygodnego do koszenia małego trawniczka obok domu… - Niekiepski - 02-01-2016 08:13 PM

widziałem takie rozwiązania, ale tylko jakichś mało mi znanych marek, to widzę, że jest profesjonalne urządzenie bo już sobie o nim trochę pozycztałem. Ja mam trawnik prawie równy jak stół, więc na pewno się nada, dzięki za pomoc.