Forum dedykowane czworonogom
Potrzebny szybki komputer dla księgowej. - Wersja do druku

+- Forum dedykowane czworonogom (http://nlplodz.com.pl)
+-- Dział: TECHNOLOGIE (/dzial-technologie)
+--- Dział: Wszystko co związane z komputerami (/dzial-wszystko-co-zwiazane-z-komputerami)
+--- Wątek: Potrzebny szybki komputer dla księgowej. (/w-potrzebny-szybki-komputer-dla-ksiegowej)

Potrzebny szybki komputer dla księgowej. - MataHARI - 03-10-2016 11:44 AM

Witam wszystkich. Szukam szybkiego komputera dla księgowego. Zależy mi na czymś marki Lenovo, ostatnio miałam ThinkPad X240 i bardzo mi odpowiadał. Musiałam go przekazać komuś innemu i teraz chciałabym kupić coś o zbliżonych parametrach. Byłoby korzystnie gdyby sprzedawca oferował usługę leasing IT. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Potrzebny szybki komputer dla księgowej. - Nemezis - 03-10-2016 12:41 PM

Zobacz sobie te komputery: mct-sklep.pl/thinkpad-l450-c4555.html . Też z linii ThinkPadów, ale chyba są trochę tańsze a parametry niemal takie same. Do tego wyglądają mniej standardowo. A na stronie którą Ci wysłałem masz naprawdę bardzo dużo różnych konfiguracji zależnych od ceny.

Potrzebny szybki komputer dla księgowej. - MonsterMAX - 03-10-2016 03:17 PM

Może też coś z TinkPadów T450 by Ci odpowiadało. Są blisko spokrewnione z X240 i mają lepszą specyfikację. Skoro zaczęłaś od X240 i jak mówisz bardzo Ci odpowiadał to warto iść dalej i postawić na T450. Tam kolega podał link do sklepu MTC i bardzo dobrze bo mają duży wybór i chyba najniższe ceny jakie udało mi się znaleźć.

Potrzebny szybki komputer dla księgowej. - MataHARI - 03-10-2016 05:07 PM

Trudny wybór, tym bardziej że się nie znam na komputerach, ale wydaje mi się że T450 będzie lepszym rozwiazaniem bo programy nieustannie sie rozwijaja i maja wieksze wymagania, a ja nie moge zostac w tyle.

Potrzebny szybki komputer dla księgowej. - MonsterMAX - 03-10-2016 07:59 PM

No właśnie, dobrze powiedziane.