Forum dedykowane czworonogom
Bałagan kolejkowy w moim sklepie – pomocy!! - Wersja do druku

+- Forum dedykowane czworonogom (http://nlplodz.com.pl)
+-- Dział: NA LUZIE (/dzial-na-luzie)
+--- Dział: Hyde Park (/dzial-hyde-park)
+--- Wątek: Bałagan kolejkowy w moim sklepie – pomocy!! (/w-balagan-kolejkowy-w-moim-sklepie-%E2%80%93-pomocy)

Bałagan kolejkowy w moim sklepie – pomocy!! - filantrop - 05-19-2016 05:26 PM

Ludzie, ja już nie mam siły na sprawy związane z uporządkowaniem kolejek w moim sklepi. Co bym nie robił to ludzie i tak się mieszają, wchodzą tą smą drogą co wychodzą, nie ogarniają mojego systemu oznakowania, które robiłem przez różne barierki, ale jest i tak bałagan, ciężk zapanować nad tym, a to ułatwia kradzieże…jak sobie poradzić z tym? Widziałem na stronie cocer-shop.pl, jakie rozwiązania w kwestii kolejek, to dobre jest?

Bałagan kolejkowy w moim sklepie – pomocy!! - Furious - 05-19-2016 07:33 PM

Ja u siebie już od dawna korzystam ze zautomatyzowanych systemów kolejkowych i zdecydowanie jest to rozwiązanie godne uwagi. Tego sklepu akurat nie znam, ale gdzie nie patrzyłem to zawsze mieli ciekawe pomysły i dobre rozwiązania. Spróbuj, zobaczysz szybko, że warto było zainwestować.

Bałagan kolejkowy w moim sklepie – pomocy!! - Grypser - 05-19-2016 08:21 PM

O proszę, ja tutaj kupowałem elementy oświetlenia, jakbyś chciał coś takiego cocer-shop.pl/25-oprawy-oswietleniowe to warto bo są profesjonalne, co do tych systemów to nie wiem, ale jak inne produkty dobre, to pewnie i to będzie spoko Wink

Bałagan kolejkowy w moim sklepie – pomocy!! - filantrop - 05-19-2016 10:42 PM

Zainwestuję, kasa nie ważna, mam już dosyć tego bałaganu po prostu…dzięki Wink