Forum dedykowane czworonogom
Założenie ogrodu pod Warszawą – gdzie się zgłosić? - Wersja do druku

+- Forum dedykowane czworonogom (http://nlplodz.com.pl)
+-- Dział: ROZRYWKA & KULTURA (/dzial-rozrywka-kultura)
+--- Dział: Nasz zajęcia w wolnym czasie (/dzial-nasz-zajecia-w-wolnym-czasie)
+--- Wątek: Założenie ogrodu pod Warszawą – gdzie się zgłosić? (/w-zalozenie-ogrodu-pod-warszawa-%E2%80%93-gdzie-sie-zglosic)

Założenie ogrodu pod Warszawą – gdzie się zgłosić? - Posłaniec - 05-31-2016 01:37 PM

Buduję dom i chciałbym się dowiedzieć do jakiej firmy zajmującej się profesjonalnym zakładaniem ogrodów w Markach powinienem się zgłosić. Bardzo lubię zieleń i klasyczny styl więc chciałbym żeby ogród był zrobiony naprawdę dobrze, pozwalał mi na odpoczynek i zebranie myśli.

Założenie ogrodu pod Warszawą – gdzie się zgłosić? - jastrząb - 05-31-2016 03:26 PM

Mieszkam w Legionowie i do zaprojektowania klasycznego ogrodu wynająłem firmę Krzak. Polecili mi znajomi i jestem bardzo zadowolony ze sie na nich zdecydowalem. Rosliny sa bardzo dobrze dobrane tak pod wzgledem estetyki jak i ich upodobań dzieki czemu ogród świetnie się rozwija i nie przysparza mi problemów.

Założenie ogrodu pod Warszawą – gdzie się zgłosić? - Kita - 05-31-2016 03:44 PM

Hej! Wynajęłam tę firmę bo jest najlepsza w pielęgnowaniu drzew w Warszawie. Działają w ogrodnictwie już od wielu lat i mają bardzo duże doświadczenie w projektowaniu ogrodów jak i utrzymywaniu ich w odpowiednim stanie. Korzystam też z ich systemów nawadniania bo ziemia na mojej posesji ma sklonnosci do przesuszania się. Wszystko funkcjonuje jak należy, co jakiś czas chodze też na kosnultacje bo lubię dodawać nowe drzewka i krzewy a chcę żeby wszystko z sobą współgrało i „lubiło się”. Pozdrawiam.

Założenie ogrodu pod Warszawą – gdzie się zgłosić? - Posłaniec - 05-31-2016 04:40 PM

Jesteście bardzo pomocni, fajnie że odpisaliście z konkretnymi informacjami.