Forum dedykowane czworonogom
Jak kupować buty online? - Wersja do druku

+- Forum dedykowane czworonogom (http://nlplodz.com.pl)
+-- Dział: OGÓLNE (/dzial-ogolne)
+--- Dział: Moda i uroda (/dzial-moda-i-uroda)
+--- Wątek: Jak kupować buty online? (/w-jak-kupowac-buty-online)

Jak kupować buty online? - Aktualny - 06-21-2016 12:25 PM

Witam, zastanawiam się jaki zasadami kierować się podczas zakupów obuwia w sklepach internetowych. Wiadomo nie ma możliwości przymierzenia buta. Są jakieś sposby na idealne dopasowanie rozmiaru i sprawdzenie parametrów buta. co polecacie?

Jak kupować buty online? - jastrząb - 06-21-2016 01:57 PM

Na początek musisz wybrać dobry sklep buty online najlepiej kupować od zaufanych dostawców. Jeśli mają polecane marki i pozytywne komentarze w sieci jest dużą szansa, ze będzie dobrze. Zakupy online są bardzo wygodne pod warunkiem, ze wszystko się sprawdzi.

Jak kupować buty online? - esencja - 06-21-2016 03:43 PM

a jakie konkretnie buty chcesz kupić? Ja tutaj często kupuję botki. Są idealne polecam tę stronę. Na pewno znajdziesz na niej również coś dla siebie. tylko wejdź w dział męski of course.

Jak kupować buty online? - Aktualny - 06-21-2016 04:03 PM

Interesują mnie męskie buty wizytowe. Niedługo mam wesele i chciałbym wystąpić w eleganckich, nowoczesnych butach. zależy mi także na wygodzie. Po całej nocy tańczenia nie chciałbym mieć odcisków. A jak dobrać rozmiar?

Jak kupować buty online? - Niekiepski - 06-21-2016 04:46 PM

W zakupach internetowych rozmirówka jest najważniejsza. Musisz dokładnie zmierzyć stopę. najlepiej we wszystkich wymiarach. to znaczy długość szerokość i wysokość. zazwyczaj na stronach jest dokładna tabelka, która określi jaki jest twój dokładny rozmiar. Ale każdy sklep może stosować trochę inne tabelki więc warto każdorazowo to sprawdzić.