Forum dedykowane czworonogom
Okna aluminiowe - czy warto? - Wersja do druku

+- Forum dedykowane czworonogom (http://nlplodz.com.pl)
+-- Dział: OGÓLNE (/dzial-ogolne)
+--- Dział: Dom i rodzina (/dzial-dom-i-rodzina)
+--- Wątek: Okna aluminiowe - czy warto? (/w-okna-aluminiowe-czy-warto)Okna aluminiowe - czy warto? - Niekiepski - 08-09-2016 10:13 AM

Natrafiłem ostatnio na okna z aluminium, które przyciagnely mnie ze wzgledu na ciekawy design pasujacy do elewacji domu. Gdyby ktoś mógł się wypowiedzieć odnośnie trwałości tych materiałów i wyrazić swoją ogólną opinie to byłbym wdzieczny, pzdr.


Okna aluminiowe - czy warto? - Senorita - 08-09-2016 11:36 AM

Cześć! Zamawiałam osiem okien aluminiowych we Wrocławiu w sklepie Cerchem i mogę wyrazić jedynie pozytywne zdanie na ich temat. Ich prezencja rzeczywiście robi bardzo duże wrażenie, dodatkowo udało mi się je dostać w cenie porównywalnej z podobnymi z PCV. Takie rzeczy jak odporność na różnice temperatur i idealne spasowanie ramy do okna są chyba oczywiste wiec nie bedesie na ten temat rozpisywać. Pozdrawiam i polecam.


Okna aluminiowe - czy warto? - filantrop - 08-09-2016 02:11 PM

Mogłabyś mi pomóc bo słyszalem ze w tym sklepie mogedostac tanie i porzadne rolety okienne wewnętrzne i zewnętrzne. Poratujesz mnie jakims linkiem czy coś?


Okna aluminiowe - czy warto? - Senorita - 08-09-2016 03:54 PM

Nie ma sprawy, bardzo proszę: cerchem.com.pl/oferta/systemy-oslonowe/. Brałam u nich rolety plisowane na okna dla mojego brata i muszę przyznać że byłam zaskoczona materiałem – gruby, ładnie ukazywał swoją barwę pod słońce i co najważniejsze nie traci jej nawet po długim czasie wystawienia na działanie światła, pozdro.