Forum dedykowane czworonogom
Prezenty dla chłopców i dziewczynek - Wersja do druku

+- Forum dedykowane czworonogom (http://nlplodz.com.pl)
+-- Dział: OGÓLNE (/dzial-ogolne)
+--- Dział: Dom i rodzina (/dzial-dom-i-rodzina)
+--- Wątek: Prezenty dla chłopców i dziewczynek (/w-prezenty-dla-chlopcow-i-dziewczynek)

Prezenty dla chłopców i dziewczynek - Grypser - 11-21-2016 05:10 PM

Witam! Mam w domu dwójkę bliźniaków: chłopca i dziewczynkę i niedługo zbliżają się ich 10-te urodziny. W związku z tym, że w tym roku żona zrzuciła kupno prezentu na mnie proszę o jakieś rady, bo nie ma pomysłu!

Prezenty dla chłopców i dziewczynek - Kuna - 11-21-2016 06:09 PM

A, co lubię Twoje dzieci? Jakieś specjalne zainteresowania albo coś w tym stylu? Łatwiej byłoby doradzić.

Prezenty dla chłopców i dziewczynek - Kita - 11-21-2016 09:06 PM

Ostatnio kupiłam młodszemu bratu takie modele do składania : dozabawy.com/239_hobby-boss i powiem Wam, że był zachwycony! Nigdy nie myślałam, że mu się spodoba takie sklejanie. Spróbuj może też sprawdzi się u Ciebie!

Prezenty dla chłopców i dziewczynek - kremówka - 11-21-2016 09:50 PM

Dla dziewczynki polecam Ci kupić w sklepie online lalkę Barbie. Nie znam dziewczynek, które ich nie lubią, więc myślę, że to akurat będzie super wybór! Wybierz jakąś ładną w stroju księżniczki i na pewno jej się spodoba. Moim zdaniem właśnie takie najprostsze prezenty zawsze są najlepsze. Nie wymyślaj nic na siłę, tylko kup im to, czym będą się bawić.

Prezenty dla chłopców i dziewczynek - Ramka - 11-21-2016 11:32 PM

A moim zdaniem dzieciom nie powinno kupować się tyle zabawek, tylko jakieś kreatywne rzeczy, które pomagają im się rozwijać.