Forum dedykowane czworonogom
Znacie kancelarię w Zielonej Górze, która pomoże mi uzyskać odszkodowanie? - Wersja do druku

+- Forum dedykowane czworonogom (http://nlplodz.com.pl)
+-- Dział: OGÓLNE (/dzial-ogolne)
+--- Dział: Z kraju i ze świata (/dzial-z-kraju-i-ze-swiata)
+--- Wątek: Znacie kancelarię w Zielonej Górze, która pomoże mi uzyskać odszkodowanie? (/w-znacie-kancelarie-w-zielonej-gorze-ktora-pomoze-mi-uzyskac-odszkodowanie)Znacie kancelarię w Zielonej Górze, która pomoże mi uzyskać odszkodowanie? - jastrząb - 12-30-2016 07:53 AM

Chodzi mi o znalezienie prawnika w Zielonej Górze, który specjalizuje się w sprawach dochodzenia odszkodowań. Zastanawiam się tylko, jakie konkretne sprawy są objęte tym właśnie terminem. Domyślam się, ze niestety nie wszystko można załatwić przez prawników. Być może moja sprawa właśnie do takich należy.


Znacie kancelarię w Zielonej Górze, która pomoże mi uzyskać odszkodowanie? - Furious - 12-30-2016 10:34 AM

Wątpliwości w niczym Ci nie pomogą, najlepiej po prostu dowiedz się u pewnego źródła (właśnie w kancelarii prawniczej) zanim zaczniesz snuć negatywne scenariusze. Na stronie internetowej: kancelaria-szewczyk.pl możesz skorzystać z porady prawnej online, w ramach której opiszesz pokrótce swój problem i dostaniesz wycenę w przypadku, gdy prawnicy zgodzą się zająć Twoim problemem prawnym. Dostajesz także gwarancję, że prawnicy oszacują czas, który będziesz musiał poświęcić na rozwiązanie Twojego problemu.


Znacie kancelarię w Zielonej Górze, która pomoże mi uzyskać odszkodowanie? - Konik - 12-30-2016 01:31 PM

Odszkodowania to pokaźna dziedzina prawnicza i obejmuje wiele spraw. Między innymi, jeśli Twój ubezpieczyciel nie chce Ci wypłacić odszkodowania za Twoje krzywdy (wypadki itd.), albo starasz się o innego rodzaju odszkodowania powypadkowe, od kogoś innego niż bezpośrednio firma ubezpieczeniowa.


Znacie kancelarię w Zielonej Górze, która pomoże mi uzyskać odszkodowanie? - MonsterMAX - 12-30-2016 02:17 PM

Łatwiej byłoby nam cokolwiek poradzić, gdybyś powiedział konkretnie, jaka sprawa Cię interesuje w tym konkretnym przypadku.


Znacie kancelarię w Zielonej Górze, która pomoże mi uzyskać odszkodowanie? - jastrząb - 12-30-2016 03:09 PM

Kolega wyżej podał stronę internetową kancelarii, która znajduje się w mojej okolicy, na szczęście, więc w miarę możliwości pójdę tam samodzielnie i wszystkiego się dowiem. Ale z tego co widzę, chyba czeka mnie sukces, albowiem wyżej podajecie przykład, że brak wypłaty odszkodowania ze strony ubezpieczyciela może być przedmiotem procesu w sądzie. Tej przypadek dotyczy właśnie mnie.


Znacie kancelarię w Zielonej Górze, która pomoże mi uzyskać odszkodowanie? - Konik - 12-30-2016 05:24 PM

Sprawy, którymi zajmuje się ta konkretna kancelaria, wypisane są tutaj: kancelaria-szewczyk.pl/odszkodowania. Tam uzyskasz też więcej informacji na temat prowadzonych spraw w tej dziedzinie.


Znacie kancelarię w Zielonej Górze, która pomoże mi uzyskać odszkodowanie? - jastrząb - 12-30-2016 05:43 PM

Dziękuję serdecznie! Wierzę, ze wszystko pójdzie po mojej myśli i dostanę to odszkodowanie.