Forum dedykowane czworonogom
Sprzedaż auta – gdzie najlepiej - Wersja do druku

+- Forum dedykowane czworonogom (http://nlplodz.com.pl)
+-- Dział: TECHNOLOGIE (/dzial-technologie)
+--- Dział: Dział dla motomaniaków (/dzial-dzial-dla-motomaniakow)
+--- Wątek: Sprzedaż auta – gdzie najlepiej (/w-sprzedaz-auta-%E2%80%93-gdzie-najlepiej)

Sprzedaż auta – gdzie najlepiej - jastrząb - 01-13-2017 06:28 AM

Witam wszystkich forumowiczów bardzo serdecznie. Mam pewien zasadniczy problemn, ponieważ od dłuższego czasu męczę się ze sprzedażą swojego samochodu. Nie jest to żaden wypasiony wóz, ale jednak swoją cenę ma. Wystrawiłem go na różnych aukcjach ale nikt się nim nawet optymalnie nie zainteresował Także tak sobie pomyślałem, że może zapytam Was tutaj na forum i ktoś z Was mi doradzi co mogę tak naprawdę zrobić? Gdzie sprzedać auto, żeby jednak jeszcze trochę uciułać z tego? Proszę o odpowiedzi Tongue

Sprzedaż auta – gdzie najlepiej - filantrop - 01-13-2017 08:48 AM

To zależy, ale osobiście bardzo polecam skup aut. Bo jednak dają całkiem niezłą ofertę cenową dość często i auto można szybko sprzedać i z zyskiem. Szczególnie jak teraz jeszcze oc drożeją to dajże spokój.. niektóre auta w ogóle nie opłaca się trzymać w domu.

Sprzedaż auta – gdzie najlepiej - Niekiepski - 01-13-2017 10:53 AM

No ja jestem z poznania i spsrzedałem sobie autko tutaj: moto-home.pl/obszar-dzialania/sroda-wlkp/ i szczerze mówiąc zaoferowali mi bardzo spoko stawkę Wink tam możesz na tej stronce dokładnie poczytać jak wygląda procedura takiej sprzedaży itp. albo najlepiej skontaktuj się z nimi i oni ci wszystko dokładnie przedstawią

Sprzedaż auta – gdzie najlepiej - Furious - 01-13-2017 11:12 AM

taa… też bym był za sprzedażą auta w takim punkcie. Nie ma sensu się męczyć z niektórymi autami i jeszcze użerać z wybrednymi kupującymi. Tyle opuścić z ceny, to jest nie tak.. najchętniej by auta za darmo brali

Sprzedaż auta – gdzie najlepiej - Kuna - 01-13-2017 02:00 PM

Fajna jest ta stronka moto-home.pl Wink akurat mój chłopak ma podobną sytuację jak Ty i ma problem ze sprzedażą swojego starego golfa. Może mu fajnie go tam wycenią i szybko go sprzeda? Podrzucę mu ten link i jestem pewna, że dogada się co i jak Wink

Sprzedaż auta – gdzie najlepiej - Konik - 01-13-2017 04:52 PM

Ech, moje auto też nadaje się tylko na sprzedaż.. bo ciągle się psuje i tylko do niego dokładam. Musze koniecznie go sprzedać, bo nie ma opcji, że przeżyje tę zimę jeżdżąc w tę i z powrotem do mechanika i do pracy

Sprzedaż auta – gdzie najlepiej - MonsterMAX - 01-13-2017 06:23 PM

polecam takie miejsca jak ten skup o którym piszecie. Po co się męczyć ze sprzedażą prywatnej osobie? Podjedziesz autem i prawie od reki ci wycenia i kupią!