Forum dedykowane czworonogom
Ciekawe i niedrogie projekty domów, gdzie szukać? - Wersja do druku

+- Forum dedykowane czworonogom (http://nlplodz.com.pl)
+-- Dział: OGÓLNE (/dzial-ogolne)
+--- Dział: Dom i rodzina (/dzial-dom-i-rodzina)
+--- Wątek: Ciekawe i niedrogie projekty domów, gdzie szukać? (/w-ciekawe-i-niedrogie-projekty-domow-gdzie-szukac)Ciekawe i niedrogie projekty domów, gdzie szukać? - Senorita - 03-27-2017 11:37 AM

Witam. Potrzebuję pomocy w znalezieniu ciekawych projektów domów w dobrych cenach. Jak w ogóle szukać takich rzeczy? Proszę o pomoc za którą z góry dziękuję.


Ciekawe i niedrogie projekty domów, gdzie szukać? - Niekiepski - 03-27-2017 01:09 PM

Trzeba szukać na stronach firm które zajmują się tworzeniem projektów. Swój projekt kupiłem tu - http://invest-center.eu/budynki-mieszkalne/projekty-domow-parterowych/. Uważam że domy parterowe są najbardziej funkcjonalne ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby kupić piętrowy czy drewniany. Projekt był na tyle wywazony i przemyslany ze nie nanosilismy żadnych poprawek.


Ciekawe i niedrogie projekty domów, gdzie szukać? - filantrop - 03-27-2017 03:52 PM

Cześć. Czy zajmują się też projektowaniem garaży? Chciałbym postawić oddzielny murowany z dwoma drzwiami i dużą ilością miejsca. Znajdę coś u nich? Pozdrawiam.


Ciekawe i niedrogie projekty domów, gdzie szukać? - Niekiepski - 03-27-2017 04:50 PM

Tak - http://invest-center.eu/budynki-uzytkowe/. Dostałem taki projekt za darmo do projektu domu i nie mogę powiedzieć złego słowa bo miejsca jest tyle ile być powinno. W razie pytań pisz śmiało, z chęcią pomogę w miarę możliwości bo wiem jak trudno jest znaleźć porządne biuro projektowe. Mi na szczescieudalosiedosyc szybko i jestem zadowolony z efektów dlatego polecam Smile