Forum dedykowane czworonogom
Kancelaria poszukuje specjalisty od badania dokumentów! - Wersja do druku

+- Forum dedykowane czworonogom (http://nlplodz.com.pl)
+-- Dział: OGÓLNE (/dzial-ogolne)
+--- Dział: Jesteśmy w pracy (/dzial-jestesmy-w-pracy)
+--- Wątek: Kancelaria poszukuje specjalisty od badania dokumentów! (/w-kancelaria-poszukuje-specjalisty-od-badania-dokumentow)Kancelaria poszukuje specjalisty od badania dokumentów! - esencja - 07-18-2017 11:15 AM

Jako przedstawicielka swojej kancelarii zgłaszam się do Was z pytaniem, gdzie w Poznaniu mogę zlecić badanie wiekowych dokumentów?


Kancelaria poszukuje specjalisty od badania dokumentów! - Posłaniec - 07-18-2017 01:46 PM

Najlepiej zgłosić się do jakiegoś grafologa lub biegłego, którego analiza będzie mogła być potwierdzona wykształceniem i doświadczeniem.


Kancelaria poszukuje specjalisty od badania dokumentów! - esencja - 07-18-2017 04:23 PM

Właśnie wiem i dlatego szukam kogoś, kto może mi polecić taką osobę, bo najlepiej jest z polecenia wybrać.


Kancelaria poszukuje specjalisty od badania dokumentów! - Niekiepski - 07-18-2017 04:44 PM

To ja Ci podrzucę link do strony jednej z poznańskich firm, gdzie właśnie jest opisane badanie dokumentów i związane z tym czynności: http://www.analityks.com.pl/oferta/oferta/techniczne-badania-pisma-i-dokumentow-wskazywanie-wieku-zapisow i najlepiej jakbyś przeczytała o ich zakresie działania i skontaktowała się z nimi. Tak zawsze jest najbezpieczniej. Ja mogę jedynie powiedzieć, że są oni profesjonalni i bardzo rzetelni, na co wskazuje dodatkowo ich zakres usług - od grafologa, przez biegłego sądowego, aż po analizę toksykologiczną środków odurzających. Pracują tam osoby z doświadczeniem sądowym i nadal pracujące pod sądy poznańskie, więc tym bardziej zyskujesz pewność rzetelnej analizy.


Kancelaria poszukuje specjalisty od badania dokumentów! - esencja - 07-18-2017 05:05 PM

Mam taki zamiar. Chcę się zapoznać z usługami, ofertą i później zadzwonić lub mailowo dowiedzieć się o szczegółach współpracy.


Kancelaria poszukuje specjalisty od badania dokumentów! - Niekiepski - 07-18-2017 07:03 PM

To w razie czego masz tutaj link do kontaktu http://www.analityks.com.pl/kontakt. Z pewnością jak się zgłosisz do nich to Ci odpowiedzą. Firma rzetelnie podchodzi do swoich zleceniodawców.