Forum dedykowane czworonogom
Którego producenta balustrad balkonowych byście polecili? - Wersja do druku

+- Forum dedykowane czworonogom (http://nlplodz.com.pl)
+-- Dział: OGÓLNE (/dzial-ogolne)
+--- Dział: Dział dla panów (/dzial-dzial-dla-panow)
+--- Wątek: Którego producenta balustrad balkonowych byście polecili? (/w-ktorego-producenta-balustrad-balkonowych-byscie-polecili)Którego producenta balustrad balkonowych byście polecili? - jastrząb - 10-02-2017 08:34 AM

Jeśli szukam balustrad balkonowych ze szkła to którego producenta byście mi polecali i dlaczego? Proszę o posty osób znających się na rzeczy bo już trochę czytałem i chciałbym dowiedzieć się jeszcze wiecej niż się cofać. Zapraszam do dyskusji.


Którego producenta balustrad balkonowych byście polecili? - sroka - 10-02-2017 10:00 AM

Pytasz o producenta a ja niestety muszę bardzo negatywnie się wypowiedzieć o szklanych balustradach. Na twoim miejscu bym się w to nie bawiła i już mówię dlaczego. Miałam takie balustrady przez 3 lata po czym dwie z nich zaczęły pękać. Pojawiły się ryski które przy wierceniach które z dnia na dzień się pogłebiały. Zdecydowałam się na demontaż żeby nie powodowac niebezpieczeństwa i tym razem wybrałam metalowe. Jednym słowem nie polecam.


Którego producenta balustrad balkonowych byście polecili? - Aktualny - 10-02-2017 11:29 AM

Nie wiem z czego były wykonane Twoje balustrady producent na którego się zdecydowałem dostarczył szkło hartowane które nie pęka w taki sposób jak opisujesz. Trzeba się nieźle namęczyć żeby pękło w ogóle i mam na myśli celowe walenie młotkiem czy rzucanie kamieniami. Poczytaj sobie jeszcze o szkle laminowanym - http://glass-hart.com/balustrady/ , które jest równie wytrzymałe i na pewno nie popęka.


Którego producenta balustrad balkonowych byście polecili? - Konik - 10-02-2017 01:33 PM

No mi też coś nie pasuje bo takie balustrady zwykle pękają na setki kawałeczków od razu. Poza tym wychodzi też na to że ktoś źle zamontował skoro jakieś rysy szły od nawiertów. Trochę się to kupy nie trzyma ale nie znam się na tyle żeby podważać ;]


Którego producenta balustrad balkonowych byście polecili? - Kita - 10-02-2017 03:16 PM

Szkło hartowane nie pęka w taki sposób jak opisuje koleżanka. Co się tyczy glass-hart.com to mam balustrady tego producenta i jestem bardzo zadowolona. Świetnie znoszą różne warunki pogodowe, odporne na mocne szorowanie i wszystkie środki chemiczne, trudno zarysować powierzchnie. Niedawno zobaczyłam że przez strone - glass-hart.com mozesz tez zamówić panele do kuchni co jest świetną opcją dla kogoś kto lubi łatwo utrzymać czystość i mieć nowoczesną kuchnię. Zabieram się do remontu kuchni a dla mnie płytki nie wchodza w gre ze wzgledu na fugi.


Którego producenta balustrad balkonowych byście polecili? - Konik - 10-02-2017 05:59 PM

No fakt, fugi nie wyglądają tak ładnie jak jednolite szkło no i szybko sie w kuchni brudza. Jak bede robił kuchnie to tez sie na to zdecyduje.


Którego producenta balustrad balkonowych byście polecili? - jastrząb - 10-02-2017 07:57 PM

O taką dyskusję mi chodziło, dzięki za pozyteczne informacje i pozdrawiam.