Forum dedykowane czworonogom
Jaką cenę za Nike Mercurial można uznać za atrakcyjną? - Wersja do druku

+- Forum dedykowane czworonogom (http://nlplodz.com.pl)
+-- Dział: ZAINTERESOWANIA (/dzial-zainteresowania)
+--- Dział: Rozmowy na sportowo... (/dzial-rozmowy-na-sportowo)
+--- Wątek: Jaką cenę za Nike Mercurial można uznać za atrakcyjną? (/w-jaka-cene-za-nike-mercurial-mozna-uznac-za-atrakcyjna)

Jaką cenę za Nike Mercurial można uznać za atrakcyjną? - Niekiepski - 04-29-2019 10:37 AM

Nie chciałbym przepłacić za buty dla mojego siostrzeńca, dlatego szukam kogoś, kto może mi doradzić przy ich zakupie. Chodzi o buty do piłki nożnej raczej z oferty Nike.

Jaką cenę za Nike Mercurial można uznać za atrakcyjną? - filantrop - 04-29-2019 10:58 AM

Wybór jest naprawdę bardzo duży, tym bardziej, że ten producent specjalizuje się w fajnych nowosciach. Szczególnie polecane są buty na naturalną nawierzchnię oraz do hali. Te ostatnie są dostępne na https://ctxsport.com/produkt/buty-mercurial-vortex-iii-ic/ i to jest właśnie dobra cena. Wielu zawodowców używa butów Nike Mercurial cena waha się w zależności od przeznaczenia.

Jaką cenę za Nike Mercurial można uznać za atrakcyjną? - Montana - 04-29-2019 12:07 PM

Do 300 złotych musisz liczyć. Wiem, bo kupowalam ostatnio synowi na urodziny. Wole wydać raz a dobrze, wtedy wiem, że za miesiąc nie będe musiała znowu wydawać pieniędzy.

Jaką cenę za Nike Mercurial można uznać za atrakcyjną? - Senorita - 04-29-2019 12:17 PM

Bardzo dobre ceny ma sklep Adidas online. Są tam zarówno buty dla amatorów, jak i dla zawodowców i taka jest też klientela. Sklep Adidas online oferuje wiele nowości, jak i dobrze znane klasyki, które przypadną do gustu szczególnie starszym zawodnikom.

Jaką cenę za Nike Mercurial można uznać za atrakcyjną? - jastrząb - 04-29-2019 01:58 PM

Jak mogę z punktu widzenia właśnie starszego użytkownika coś powiedzieć. Faktycznie jak już człowiek ułozy sobie stopę do strzału w jednym bucie to w większości przypadków ten but będzie jego ulubionym.

Jaką cenę za Nike Mercurial można uznać za atrakcyjną? - Niekiepski - 04-29-2019 04:38 PM

To akurat da się zauważyć podczas transmisji piłkarskich jak robią zbliżenia na zawodników Smile))